Україна переходить на альтернативні джерела енергії

Україна переходить на альтернативні джерела енергії

У зв'язку зі складною енергетичної ситуацією в Україні уряд шукає нові способи вирішення цієї проблеми. Зокрема, хорошим виходом є поступовий перехід на альтернативні джерела енергії.

Найближчим часом будуть проводитися конкурси для інвесторів, з'являться довгострокові контракти з лояльними умовами, що дозволить реформувати енергетичну галузь.

У наш час альтернативні джерела енергії набагато дешевше, ніж газ. А придбати сучасні інженерні комунікації, використання яких забезпечує певні переваги і комерційну вигоду для споживача не так вже й складно. Наприклад, ефективні інноваційні рішення пропонує компанія "Техно-АС". Львівське підприємство виробляє геліосистеми на базі трубчастих вакуумних колекторів, вітрогенератори, в тому числі і роторного типу, рекуператори. Всі системи створюються з урахуванням кліматичних умов нашої країни.

Перехід на альтернативні джерела енергії - це цілком реально. І зробити перший крок до вашої власної енергонезалежності ви можете вже зараз. Детальніше про продукцію "Техно-АС" дізнавайтеся ТУТ.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create